מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות באתר – www.malkishuart.co.il

מדיניות הפרטיות באתר מנוסחת בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והם מתייחסים, כמובן, גם לנשים.

כללי

 1. הפרטיות שלך חשובה לנו מאוד. על מנת להבין טוב יותר איזה מידע אנו אוספים ומהו השימוש שאנו עושים במידע זה, אנא קרא את מדיניות הפרטיות המפורטת להלן.

מידע אודות המשתמש

 1. מדיניות פרטיות זו מדגימה כיצד מפעיל האתר משתמש ושומר על המידע שאתה מספק ומוסר על אתר malkishuart.co.il (להלן: "האתר"). כל מידע אישי ו/או אחר שאנו אוספים, נעשה בהתאם למדיניות פרטיות זו ובכפוף לדיני מדינת ישראל.

סוג הפרטים והמידע

 1. גלישה, ביקור ושימוש באתר יכול להיעשות בעילום שם. עם זאת, פעולות שונות עשויות לדרוש ממך לספק פרטים שונים. אנו עשויים לאסוף גם את המידע הבא: מידע אודות השימוש שלך באתר ו/או כל מידע אחר שאתה מוסר ו/או מעלה ו/או מפרסם על גבי האתר.

מידע מקוון בלבד

 1. מדיניות פרטיות זו חלה על מידע הנאסף במסגרת השימוש שלך באתר בלבד.
  במידע זה עשוי להיעשות שימוש בין השאר בכדי:
  4.1 לאפשר ולשפר את הגישה שלך ואת השימוש בשירותים של האתר;
  4.2 להתאים לך אישית את האתר, שירותיו, לרבות הודעות פרסומיות;
  4.3 להציג לך הודעות פרסומיות הנוגעות לאתר בעת גלישתך באתרים אחרים (remarketing).
  4.4 לשפר את שירות הלקוחות;
  4.5 לנהל טוב יותר את האתר;
  4.6 לספק לך את השירותים ו/או המוצרים שאתה רוכש;
  4.7 לשליחת דו"חות, תקשורת שיווקית, מיילים תקופתיים, חשבוניות בדבר שירותים ו/או מוצרים ו/או פרסומים;
  4.8 לפרסם באתר מידע אודותיך;
 1. אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך לסוכנים שלנו או לקבלני המשנה שלנו או לכל צד שלישי אחר למטרות אלה. עם זאת, סוכן או קבלן משנה יחויבו להשתמש במידע בהתאם לתנאים של מדיניות פרטיות זו.
 2. בנוסף, אנו עשויים לחשוף מידע אישי אם וכאשר אנו סבורים כי שחרור כזה הוא ראוי ו/או נחוץ בכדי לציית לחוק, כדי לקיים את פסיקת בית משפט ו/או צו בית משפט, כדי להגן על זכויותינו ועל זכויותיהם של צדדים אחרים ו/או על רכושם ועל מנת לאכוף את המדיניות באתר.
 3. כתובת הדואר האלקטרוני שסופקה על ידך לאתר לצורך עיבוד תקשורת ו/או משלוח דואר פרסומי ו/או הזמנות ו/או עסקאות מכל סוג שהוא, תשמש למטרה הבלעדית של שליחת מידע, פרסומות ועדכונים רלוונטיים למשתמש לשימושך באתר האינטרנט, כמו גם לתקשורת עמך ו/או להזמנות שלך.
 4. אם וכאשר אתה מעדיף להפסיק לקבל חומרי שיווק ו/או הודעות דוא"ל עתידיות, אנא עקוב אחר ההוראות לביטול הרישום המפורטות בחלק התחתון של כל הודעת דוא"ל שאנו שולחים לך.

 אבטחה

 1. אנו ננקוט באמצעי זהירות טכניים וארגוניים סבירים כדי למנוע אובדן, שימוש לרעה או שינוי של המידע האישי שלך.
 2. אנו נוקטים באמצעים שונים כדי להבטיח את המידע האישי שהמשתמשים באתר נדרשים לספק לצורך גישה, כניסה, שליחה של מידע ותקשורת, או בכדי לשנות את המידע האישי שניתן על ידי המשתמש.
 3. מידע אישי שלך יהיה מאוחסן בשרתים מאובטחים.
 4. פרטים אישיים של המשתמש לא יועברו אל מחוץ לאתר ללא הסכמתך, אלא בתנאים שהוזכרו לעיל.

עוגיות (cookies)

 1. עוגייה היא מחרוזת אותיות ומספרים המשמשת לאימות, למעקב ולאגירת מידע אודות גולש באתר אינטרנט, כגון שמירת העדפות המשתמש.
 2. אנו משתמשים בעוגיות כדי לפקח ולנתח נתונים על התנועה באתר וכדי לשמור את העדפות המשתמש לשימוש עתידי באתר. אנחנו עשויים ליצור קשר ולהתקשר חוזית עם ספקי שירותים כדי לסייע לנו להשתמש באתר ובתנועה בו בצורה יעילה יותר.
 3. ספקים אלה לא מורשים לעשות כל שימוש במידע האישי שנאסף על ידינו למטרות אחרות, מלבד שיפור האתר והמסחר בו.
 4. ניתן לחסום עוגיות דרך הגדרות הדפדפן. אפשרות זו עלולה לגרום לשירותים מסוימים שבאתר להציג תקלה ו/או שלא לפעול כראוי.

פרסומות

 1. האתר ייתכן ויכלול תכנים מסחריים כגון פרסומות וחומר שיווקי המועלים על ידי המפעיל ו/או מי מטעמו.
 2. אנו לא אחראים לכל תוצאה של הסתמכות המשתמש על חומר כזה. אנחנו לא ממליצים ו/או מעודדים אתכם לרכוש את המוצרים או השירותים המוצעים בחומר זה. אחריות על כל חומר שיווקי מצד שלישי מוטלת על הגורם שפירסם אותו. עבור פיתוח, פרסום, שיווק העסק, אנו רשאים ועשויים להשתמש בכל מידע שאינו אישי.

תנאי שימוש

 1. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש באתר, המפרטים ומרחיבים את תנאי השימוש, הויתורים וההגבלות השונות. בעצם השימוש באתר אתה נחשב כמי שקרא והסכים לתנאי השימוש באתר.
 2. ניתן לעיין בתנאי השימוש של האתר בקישור כאן.

הסכמה מדעת

 1. בעצם השימוש באתר אתה מסכים ומאשר את מדיניות הפרטיות ואת תנאי השימוש.

עדכון מדיניות

 1. אנו יכולים לשנות ו/או לערוך ו/או לעדכן את מדיניות הפרטיות מעת לעת. אתה מוזמן לבדוק מדי פעם את העמוד כדי לוודא שאתה מכיר את כל השינויים.

 יצירת קשר

 1. האתר מופעל על ידי חברת מלכישוארט.
 2. בכל שאלה ו/או בקשה הקשורה לסוגיות פרטיות ומדיניות פרטיות זו, אנא אל תהססו ליצור עמנו קשר בכתובת דוא"ל niritnf@gmail.com
 3. או בכתובת דואר רגיל: מלכישוארט – רחוב טשרניחובסקי 24, סטודיו 405-406, כפר סבא.